KONST / Litografier / Färglitografi 12861551
nr 1286 1551
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 149/250, daterad -82,44x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:23:03
2/11 11:54:43
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte